| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care promit funda si uita sa o dealaughing?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce?
Te multumeste mai mult o funda virtuala sau e mai bun sentimentul ca ai ajutat pe cineva?
Stii de cate ori raspund intrebarilor la care a fost data funda,numai si numai pentru ca vad ca sau a dat funda la un raspuns care n-o sa-l ajute,sau omul nu are nici un raspuns complet si e numai pe sfert ajutat?
Imi place sa ajut, chiar as vrea sa pot sa rezolv necazurile tuturor, dar nu-mi ajunge timpul!
Fundele? Nu ma intereseaza.

| blueangel99 a răspuns:

Sunt oameni uituci, şi, de fapt, nu trebuie să promiţi fundă, deoarece:
1. Mulţi o să răspundă doar ca să ia fundă, nu ca să te ajute
2. Ignoră scopul comunităţii TPU.ro. Aici trebuie să ne ajutăm necondiţionat, nu pentru fundiţe sau voturiwinking
Pa, pa!

| mona a răspuns:

Cei care promit si nu se tin de cuvant sunt niste neseriosi sau nu s multumiti de raspunsu dat

| elasexygagica a răspuns:

Oameni indecisi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astia sunt panaramele acelea mici care vin la teme cu sarut mina si dupa ce vad rezolvarea o taie.Dar nu ma supar pe ei sunt niste copii, Le rezolv problema babeste (cu multe explicatii) si trag speranta ca au priceput si ei ceva