| Hyacinth a întrebat:

Ce părere aveți despre cititul cărților? Nu e ciudat sa halucinezi ore întregi în fața unui copac mort?

10 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Incepand din clasele primare si termiand cu anii de liceu chiar dupa am citit mult. ORIUNDE, ORICAT si orice! E adevarat ca am avut un exemplu bun l-am vazut pe tata citind, e adevarat cu aveam alte altenative.
Mie cititul mi-a facut o reala placere si am invatat placere.
Petreceam ore intregi in fata unei carti.Alea care imi placeau le terminam foarte repede, uneori chiar si de doua ori.
Cum cartile din bibilioateca parintilor nu imi ajungem, eram inscrisa la cea orasaneasca multi ani.

| Mayhem666 a răspuns:

A iti folosi imaginatia pentru a creea in mintea ta ceea ce citesti, si a halucina sunt doua lucruri diferite.

| mentholinks a răspuns:

Pentru tine da, ar fi ciudat sa citesti si tu o carte.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns (pentru Hyacinth):

Cum sa innebunesti femeile.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns (pentru Hyacinth):

Pai scria in cartea aia ca poti sa le dai pe spate cu o prajitura cu THC.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns (pentru Hyacinth):

Stiam deja asta. Mai bine mi-ai spune ceva nou si vechi.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

E cel mai frumos lucru din viata mea!