| MeGhosta a întrebat:

Ce parere aveti despre Constanta?love struck

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ei bine eu nu stau in Constanta, dar am zis ca daca nu anul asta, anul viitor sigur ma duc sa o vizitez pe fina meahee hee

| TeoPT a răspuns:

Stau in constanta. E destul de dragut mai ales pentru iubitorii de plaja, caci pot merge in fiecare zi cat le doreste inimioara fara sa dea bani pe cazare.

Dar mai mult prefer Brasovul, Piatra Neamt, Ramnicu Valcea, Deva sau Predeal(e un orasel superb, dar te cam plictisesti dupa 2-3 zile de el)

7h30

| matadoru a răspuns:

Si eu stau tot in Constanta.Fiind orasul meu natal normal ca am o parere buna despre el, insa sunt foarte multe orase frumoase in tara, insa avem si noi cu ce sa ne mandrim, chiar daca lumea stie Constanta ca fiind doar orasul de pe litoral, cel de la malul marii.

| NinaParadise0 a răspuns:

şi eu stau în constanţa.
e un oraş genial.
are un parc de sk8eri genial.
are malluri geniale si magazine geniale.
si are si marea care este si ea genială.
^^.