| mary a întrebat:

Ce parere aveti despre desenele copilariei:sailor moon? eu le ador chiar si acum. imi pare rau ca nu mai sunt difuzate.

Răspuns Câştigător
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Parerea mea este ca in ziua de azi desenele influenteaza prea mult copii si ii maturizeaza prea devreme.
Si eu adoram sa ma uit la Sailor Moon, imi cream o lume a mea, de vis...Insa acum(vezi hannah montana, selena gomez etc)personaje de desene animate care se indragotesc la o varsta asa de frageda, sau stiu eu ce alte minunatii mai fac.
Desenele copilariei mele au fost minunate!

1 răspuns:
| PisuCluj a răspuns:

Cand eram mica ma uitam, si acum cred ca mas uita daca ar fi difuzate.imi placeau chiar imi facusem cu niste prietene eram personajele din sailor moon.Eu eram usagi.batting eyelashes