| Ioana22B a întrebat:

Ce parere aveti despre dieta cu supa de varza? Chiar a dat rezultate? Cat mai exact? Ati reusit sa va mentineti la acea greutate dupa sau a aparut efectul eu-eu?

3 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Orice produs cu varza da flatuenta si iti dai seama k e jenat

| Ioana22B explică:

Yoyo*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mananci iaurt (0.1 % grasimi) si salate daca vrei sa slabesti repede si n-ai multe kg de dat jos. Supa de varza e dezgustatoare si nu iti aduce nici-un beneficiu. Slabesti repede dar daca te intorci la vechile obiceiuri, tot degeaba.