| kittyBast a întrebat:

Ce parere aveti despre educatia strazii?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e utila, se invata numai magarii, educatia casei e ceea ce trebuie tinuta in cont.

| Musique a răspuns:

De multe ori îți dă ce școala nu-ți va da niciodată; experiență și un caracter cu adevărat puternic.
Baftă!

| ElenaSA a răspuns:

Ofera si o alta fata a vietii din care poti invata ceva pentru a sti cum sa te porti pe viitor.

| Sociopat a răspuns:

Asta o au toti bajetii.E dinaia cu smekereala adica suntem kewl si n-avem nevoie de sckoala.E cu combinatzyy nasoale si cu bajeti rai.
PewPewPew coca cola si multe seminte!

| RockOnGals a răspuns:

Te pregateste pentru adevarata viata. Te caleste ca sa spun asa. Insa daca nu ai o constiinta destul de puternica pentru a sti cand sau nu sa te opui sau sa decizi ce e mai bine pentru tine poate fi chiar periculoasa. Mai ales daca nu stii sa lupti