| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre emisiunea "40 de întrebări cu Denise Rifai"?

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu e imparțială deloc cum ar trebui sa fie un jurnalist și asta s-a văzut în emisiunea cu George Simion când se vedea clar că nu îi plăcea de George și Nicu de AUR in schimb când a venit Dragnea era toată un zambet. Daca ar fi un alt moderator ar fi mai buna emisiunea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Peste 50% din invitati am văzut ca sunt infractori condamnati definitiv.

| Mosotti a răspuns:

Am parere buna dar uneori Denise pune intrebari tampite gen "ati furat nu stiu ce? Ati delapidat nu stiu ce?".

Pai ala o fi prost sa zica ca da, e clar dinainte ca nu va raspunde ca da, deci ce rost mai are intrebarea? Si multe intrebari din astea pune.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu ma uit la TV, in special la emisiunile din Romania, in caz ca asta de aici e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea mai ma uit la TV. Doar la fotbal.

| Sekim a răspuns:

E interesanta ideea din spatele emisiunii, merita sa te uiți daca ai timp. A adus oameni destul de importanți și care merita sa auzi ce au de spus, de ex Mugur Mihăescu, Liviu Dragnea etc.