| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Denise Rifai atât ca femeie cât și ca jurnalist?
Ce părere aveți despre noua ei emisiune și felul cum moderează?
Unii critică faptul că invită persoane penale, gen Alex Bodi sau Liviu Dragnea, dar nu s-a prins nimeni că îi invită intenționat ca telespectatorii să le citească reacțiile atunci când li sunt puse întrebări stânjenitoare sau "roșii"?
Nici ea nu-i crede ci le răspunde cu "Bine" după întrebare, asta însemnând ceva de genul "Știu că minți dar continuă". big grin
Li se comunică dinainte întrebările sau sunt puse fără ca invitații să aibă habar de ele?

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Nu vreau sa-mi dau cu parerea fiinda nu urmaresc emisiunea constant. Am vizionat decat un episod de curiozitate, cea cu George Simion.

Acum na, stii cum e. Ei primesc invitatiile si pot cere ce intrebari li se vor pune, tematica s-a.m.d. Stiu ca m-am uitat cum spuneam la episodul integral cu George Simion iar dna Denise Rifai a tinut sa remarce faptul ca el a fost singurul care n-a cerut intrebarile dinainte de interviul propiu-zis.

| Mosotti a răspuns (pentru CIaudiu):

Dar de ce sa-i dea intrebarile inainte de interviu?! Sa le puna in emisiune si raspunde cand e intrebat, sau nu raspunde.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Dar când Denise răspunde cu "Bine" în loc să comenteze și altceva, ce crezi despre asta?
Își dă seama că ei mint dar e ceva de genul "Știu că minți dar continuă"? laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai normal, nu are ce sa zica in afara de "bine", daca ala minte sau nu raspunde, aia e.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai normal ca stiu ca mint. E spectacol ca orice alte emisiuni proaste de la tv care prinde la popor.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii invita intentionat ca aia sunt persoanele cu care fac views.
Ceea ce face in sine emisiunea foarte proasta, dar daca asta cere poporul roman.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Eu cred că-i invită ca să le testeze reacțiile.
De aceea și camera se focusează pe invitat și mimica facială a acestuia atunci când e întrebat și răspunde la întrebări.

| FreddieM a răspuns:

N-am văzut și nici nu am de gând să-mi pierd timpul cu asemenea mizerii.
Cheers

| Anuket a răspuns:

Seamănă cu tine. Sunt curioasă dacă te-ai inspirat de la ea cu întrebările multe. Urmează întrebarea, de câte ori veți mai pune această întrebare?
laughing scuze, nu lua în serios.

| Anuket a răspuns:

Sunt foarte curioasă de ce nu vi s-a răspuns la nelămuriri la vârsta marilor întrebări. Urmează întrebarea roșie! Ce planuri aveți mâine?

| cosmogirl a răspuns:

E femeie?

| Anuket a răspuns (pentru cosmogirl):

Nu, e Ionuț Rusu. laughing