| Christina a întrebat:

Ce parere aveti despre eutanasierea animalelor? sunteti sau nu de acord? fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Nocturne0 a răspuns:

Eu nu sunt de acord...doar daca animalul sufera si nu mai e nici o scapare atunci hai ca merge.
Eu am avut o caniș si a avut un fel de cancer dar nu l-am eutanasiat deoarece il iubeam foarte mult.

1 răspuns:
| Rozella a răspuns:

Nu, nu sunt de acor poate doar inc azuri inc are chiar trebuie sa fie eutanasiati in care sa nu se mai poata face nimic.