| MariusUCV a întrebat:

Ce parere aveti despre "fetitele" de 14...17 ani, de pe anumite adrese de socializare sau si asa in general, care se fotografiaza singure cu telefonul mobil in oglinda in fel si fel de ipostaze? cea mai interesanta parere si cel mai bun raspuns va fi premiat big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sant pitipoance si vor sa dea o impresie buna fata de restul lumii, se cred cele mai tari dar nu au deloc valoare. Mai zic daca e doar o poza e normal dar mai multe poze in fata oglinzii e prea exagerat.

2 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Ce parere sa imi fac... Pitipoance!

| Licuriici a răspuns:

rolling on the floor) Pitipoancele draq devil rolling on the floor)
Vai si-amar oh go on