| StrongHeart a întrebat:

Ce parere aveti despre Franta si de poporul francez?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Oamenii sinceri in ceea ce privește afirmatiile despre poporul roman rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor dar prea aroganti desi au urinat pe ei in fata lui hitler, se cred si ei ceva, sunt niste latini

| Drimmero a răspuns:

Devine incet dar sigur o colonie musulmana sau africana, se intoarce roata, in trecut ei au colonizat iar acum devin cei colonizati, nu stiu daca mai gasesti prea multi "Pierre" cu fata lunguiata, alb, acum francezii au devenit niste veri barbosi de-ai lui Ali Baba sau culoarea lor e aceeasi ca a lui Nelson Mandela. Ce vreau sa zic e ca isi pierd incetisor identitatea, isi pierde farmecul din cauza imigrantilor care i-au acaparat, iar francezii erau caracterizati prin mandria aia nationalista, cu aia se remarcau ei, acum sunt un turn Babel, peste 20 de ani probabil vom vorbi despre Franta ca fiind o suburbie magrebiana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super nationalisti oamenii. Am fost acolo pentru o perioada scurta de timp si efectiv doar daca vorbesti engleza te iau peste picior unii colegi. Desi cei mai multi nici ei nu sunt francezi, ceea ce e culmea laughing
In rest intre ei am intalnit oameni de treaba si saritori.
Is multi mai dezinvolti decat noi si isi exprima parerea efectiv pentru orice nimic.
Cred ca sunt mai multe de zis, dar nu prea am analizat comportamentul lor, mai mult decat ce era evident. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că nu ne prea înghit din cauza țiganilor, dar nici românii nu suporta țiganii îi bagă în aceeași oală chiar și pe cei care sunt oameni buni deci karma nu iartă pe nimeni, rău faci in viața rău vei primi, totul e ca un bumerang

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Zlatan-_-

| StrongHeart explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Zlatan nu prea e francez laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Zlatan este suedez fotbalistul legenda ce joaca la AC Milan

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

-_- Zlatan forever

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Aici sunt de acord cu tine e și șmecheraș multor fotbaliști le era teama de el pe teren putini ii comentau

| SelenaTpu a răspuns:

Eu am fost în Franța și mi-a plăcut foarte mult acolo.

| Anonima543m a răspuns:

Prost.