| bebesweet a întrebat:

ce parere aveti despre ghicitori(femei)
alea care stau la colt de strada si iti ghicesc in carti.
eu tocmai am fost fraierita cu 50 lei de una si naiba mi se pare o porcarie ghicitul in cartilaughing
si am fost si eu destul de fraiera
in fine.
care e parerea voastra?

fundaaaaaaaaaa love strucklove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf.foarte naiva ai fost.nu mai baga in seama aceste persoane.Nu exista ghicitoare (nu ghicitori). Exista doar Dumnezeu in aceste situatii, daca ai credinta si nu trebuie nimic ghicit.Trebuie sa ai rabdare si sa iti traiesti viata si sa astepti viitorul fara sa stii ce se intampla.

7 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Nu cred ceea ce spun.oh go on fac asta numai pentru bani.

| Bondarel99 a răspuns:

50 lei? eu i-am dat uneia de mi-a citit in palma in fata la metrou 4 lei.

| bebesweet explică:

@ bebelsharoxyinna pai m-am dus la ea pentru ca m-a oprit pe strada si mi-a zis sa-mi ghiceasca apoi m-a intrebat daca am bani la mine si am zis ca da si mi-a spus sa ii pun in palma ei apoi i-a scuipat si cica mi-i pune in bluza.mi-a pus mana in bluza si banii i-a bagat in maneca.mi-a zis sa nu ma uit in bluza pana la 1 si apoi cand a plecat m-am uitat si nu-i aveamlaughing
rolling on the floor ideea e ca mi-a spus si ca o sa imi puna "Dumnezeu" acolo 2 milioane in loc de 500 de mii laughing
rolling on the floor

| RoxxuInna a răspuns:

Eu una nu cred ca...vai draga ''farmecele''laughing lor sunt bune...dezleaga si pe moartea de om(scuzatimi expresia)
Este cea mai mare prostie...app dc te-ai dus la ea?

| cosmin21 a răspuns:

Escroci, si atat.

| annaliana a răspuns:

Sunt numai sarlatani cei care se ocupa cu asa ceva. Daca era sa stie ceva cred ca toate puneau la loto. Poate,din greseala, sa nimereasca ceva, dar nu-ti poate nimeni ghicii viitorul.

| Elenatarot a răspuns:

Ghicesc in carti de tarot, Ghicit in carti, normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni, ghicesc in tarot, in carti normale si cafea, etc.+100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463