| bianca37 a întrebat:

Buna, cum se procedeaza cu aplicatia Vinted? As vrea sa comand niste haine dar mi-e frica.
Ce parere aveti, e ok aplicatia? Adica o sa-mi vina hainele sigur? Si prin curier sau cum?
Nu stiu cum se procedeaza cu plata

2 răspunsuri:
| Andreeaaa03 a răspuns:

Se plateste cu cardul, e totul ok, mie mi-au venit de fiecare data. Nu stiu daca pot veni si prin curier, eu le-am ridicat de la easy box

| teaspoon01 a răspuns:

Este safe, nu se întâmplă nimic care să te îngrijoreze, și este chiar ușor să trimiți pachetele și să le iei, daca folosești easyboxuri din apropiere. Plata se face numai prin card și ți se salveaza automat info cardului ca sa nu le pui de fiecare data când vrei să cumperi ceva, dar nu le poate vedea nimeni in afara de tine, deci stai fara grija.