| IngerulNoptii a întrebat:

Ce parere aveti despre : http://www.youtube.com/watch?v=M60OTzjO1dU. Sa stiti ca acest videoclip este facut de catre un copil de 13 ani. Mie unul mi-a placut melodia. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos, este o poveste care, pentru unii este viata lor,,, melodia este frumoasa la fel si pozele. Pentru un copil de 13 ani este foarte uimitor sa gasesti asemenea videoclipuri :$.

Imi poti trimite prin msj privat numele aceluia? smug Te rog bye
bye

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Foarte dragut happy.

| BubuLina999 a răspuns:

Chiar foarte frumoasa melodia.la fel si povestea foarte emotionanta
am ramas... fara cuvinte
broavooo=d>kiss

| cobi a răspuns:

Nenea imi dai si mie 3 lei?hee hee