| RoseOfTheFire a întrebat:

Ce parere aveti despre ideea daca nu ai facebook nu existi mie mi se pare o prostie

Răspuns Câştigător
| AngoOra a răspuns:

Normal ca e o prostie
cred ca exista lucruri mult mai importante in viata decat socializarea pe facebook, dupa parerea mea desigur
poate unii ma vor crede demodata, dar asta e parerea mea
nu zic ca un astfel de cont nu e bun sau nu trebuie sa il ai, am zis ca NU E MUSAI.ar trebui sa fii catalogat de pers din jurul tau "un nimeni" pentru alte lucruri mult mai grave pe care nu le faci, nu pentru un amarat de cont

7 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Buna! Poi sincer nu prea imi pasa de chestia asta, nu am si nici nu imi trebuie. E doar o pierdere de vreme, parerea mea. Pace tie!

| 30stm a răspuns:

Eu nu am cont pe facebook... poate o sa-mi fac dar nu cred ca o sa-i dau mare atenti.Este doar o moda trecatoare chestia asta cu facebook-ul...cat despre faza cu daca nu ai facebook nu existi e o prostie

| RoseOfTheFire explică:

Da asa e dar cateodata e bun ca nu te mai plictisesti si vorb cu prietenii tai mai faceti schimb de commuri una alta

| reych75heaven a răspuns:

Ai dreptate chiar ca e o prostie multa lume spune asta dar fara sens nu zic ca facebook-ul n-ar fi fain dar nu prea ajuta

| prima a răspuns:

Sunt de acord cu tine ...eu una am facebook dar nu intru practic deloc pe el ..nui prea interesant
si daca cuiva ii place un site anumit nu inseamna ca tuturor le place

| alixx_6411 a răspuns:

Cand auzi o sentinta de felul asta TREBUIE sa te indoiesti! In orice domeniu! Asta e turma. Calitatea o da subiectul.
Poti vedea cate conversatii pe Facebook sunt 50% INTERJECTII si felicitari. Si ce consum de timp presupune...

Se spune ca angajatorii te cauta pe retele de socializare sa vada cam cine esti - deci daca nu te comporti ca la o reuniune publica...