| ANONIMANONIMI a întrebat:

Ce parere aveti despre unele fete care pozeaza in bichini pe facebook? sau cele care pozeaza asa pe plaja? mi se pare o prostie sa iti etalezi corpul pe internet sincer, voi ce ziceti? vreau multe pareri de la baieti.ms

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

La plaja sau la strand e ok...in alte "peisaje" nu prea.Astfel de poze sunt placute ochiului, insa spun multe despre respectivele.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dani2404 a răspuns:

Pentru noi baietii, e frumos sa admiram dar si asta spune multe despre caracterul lor.

| grechita a răspuns:

Daca e sa-ti postezi poza pe net nu prea ar fi stiu sie eu prea ok in rest daca esti la plaja e absolut normal.