| Basketball23 a întrebat:

Ce parere aveti despre iubirea la distanta? Cum e sa te simti parasit de persoana iubita? Credeti ca o relatie puternica de iubire poate rezista chiar daca acele persoane nu sunt una langa cealalta? Va rog fara bataie de joc

Răspuns Câştigător
| Aleecsssa a răspuns:

Depinde ce fel de persoane sunteti. daca unul dintre voi nu`si poate stapanii atractiile pentru o persoana de sex opus, si imediat ramane`n limba dupa acea pers, nu merge. o rel la distantsa se bazeaza mult pe incredere si nu poti sa stii ce simti cu adevarat pentru o pers pe care nu ai vazut-o sau atins`o macar o data. crede`ma am trecut prin asta, de obicei rel la distanta nu tin. nici la mine nu a mers. acum tu decizi.