| TeodoraCucerzan a întrebat:

Ce parere aveti despre " iubirea se poate realiza numai prin moarte"!? Pro sau contra, argumenta-ti! funda:*

1 răspuns:
| Nicolletaaa a răspuns:

Heii, Pai de obicei pun pariu ca si tu ai vazut pe youtube multe filmulete cu indragostiti dar perechea lor s-au omorat...etc.
Pai normal noi iubim pe cineva pentru asta suntem pe pamant sa fim fericiti.
Dar sa spunem ca iti moare iubirea (doamne fereste) iar tu atunci iti dai seama cat de mult a contat pentru tine.
Deci cam asa se spune. Iubesti doar cand traiesti iar cand iubirea'ti'moarta atunci ai sa realizezi ca trebuia sa o/il iubesti mai mult! Dar nu in toate cazurile e asa. Eu sunt pro da si contra.