| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce părere aveți despre Luis Lazarus?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ce intrebare de 2 bani... cu ce te incalzeste daca as avea o parere mai buna sau mai rea? Oricum nimic nu se schimba laughing

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lazarus era o femeie care il repara pe robocop atunci cand era faza cu rehab si japonezii controland OCP, era o tipa la locul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arăta mai bine în 2008 decât acum, mai ales când se îmbrăca la costum, în rest e un om inteligent și diplomat.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Cât de mult incepe sa se vadă lipsa de educație daca am ajuns sa spunem că cei care fac scandal la tv pe subiecte de 2 lei sunt inteligenți și diplomați...

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

La bază e un om deștept dar se dă și el puțin "în stambă".
Poate vrea și el puțină atenție.

| Dragosdoar a răspuns:

Imi place de el. Pare sosocit asa de fel,dar cine Il asculta,e imposibil sa nu observe ca are un vocabular foarte bogat si un discurs foarte fluent. Ce naiba, a terminat filozofia. Cu majoritatea opiniilor lui cam rezonez si eu. Este jurnalist independent, a facut si investigatii jurnalistice si am Inteles ca are avea chiar si un premiu pentru chestia asta; deci, chiar daca nu-ti place tie faptul ca cocheteaza cu sosoaca, nu-l poti discredita ca jurnalist, e destul de bun, chiar mai obiectiv decat multi altii care sunt promovati de marile televiziuni.