| zamfira a întrebat:

Ce parere aveti despre modul in care stiu romanii sa gestioneze realtiile cu clientii? Pornind de la companii particulare si pana la modul in care esti tratat atunci cand apelezi la angajatii din institutiile publice? Este loc de mai bine?

1 răspuns:
| Leutzbv a răspuns:

Intotdeauna este loc de mai bine si nu doar la noi ci si dincolo. Dar ce sa facem? Nu putem decat ca fiecare dintre noi care constientizam ca este nevoie de schimbare sa ne lasam schimbati si sa actionam ca atare. Dar este vorba si de educatie, de fiecare in parte cum suntem noi ca si oameni, cu mofturi, cu tabieturi, cu ifose, cu nemultumiri...Noi nu suntem pe principiul " ce tie nu-ti place altuia nu-i face!" Noi suntem egoisti, de aceea si actiunile noastre ne tradeaza de cele mai multe ori...