| Stan_David_1998 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia lumia 520.Este bun..sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| GicuGagicu a răspuns:

Imi cer scuze pentru colegul Catalin pentru raspunsul de idiot pe care l-a dat. Normal ca daca aveai banuti de iphone 5 nu mai puneai aceasta intrebare. Nokia lumia 520 este un telefon f bun pentru banutii pe care ii dai pe el. Nu ai la banii acestia ce altceva sa iti iei. Totusi daca ai posibilitatea ti-as recomanda lumia 620 sau 625. Eu am 620 si sunt f multumit insa am folosit si 520

2 răspunsuri:
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Mai pune niste bani si ia-ti Nokia Lumia 620.

| CătălinB02 a răspuns:

Este destul de bunicel. Dar nu imi place la el sistemul de operare Windows 8, dar daca tie iti place il poti lua... Daca vrei un telefon calumea ia-ti si tu un Samsung Galaxy S4 sau Iphone 5, LG Optimus I9 ar mai fi o solutie. Dar ce stiu eu, iti cumperi in functie de bugetwinking FUNDA?