| MarcAnthony a întrebat:

Ce parere aveti despre omul Victor Piturca, selectionerul Victor Piturca si managerul (aceasta este functia ocupata de el la steaua, un fel de Sir Alex, pastrand proportiile) Victor Piturca?

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Mie imi place de baiatul lui.:X

Bai, are poersonalitate omu[Victor], stie sa puna punctul pe i.

2 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Hmm, eu sper sa-i puna la punct pe stelisti si sa nu fie lasati de capul lor.
Este un antrenor bun si sper sa faca o treaba buna la Steaua.
Vom vedea.

| Zenithf a răspuns:

Din putinele informatii pe care le am (fotbalul nu este pasiunea mea), Piturca este o fata palida, un caracter slab. Singurul lucru la care o fost bun o fost sa alearga pe teren si sa dea cu piciorul in loabda. Ca antrenor este de asemenea slab, iar manager? Cred ca Steaua ii "caput" acum, vorba neamtului. laughing