| T0T a întrebat:

Ce părere aveți despre Orange pentru internet și televiziune, cei care știți? L-ați plasa peste rds/rcs sau telekom?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Fidel RDS-ului,, de cand au aparut la mine in oras, i-am contactat sa bag de la ei internet si tot felul de pachete, am cumparat tot ce se putea de la ei,, firma de inalta calitate.
Ofertele de la rds sunt cele mai bune, din ce-am tot vazut, la abonamentul de telefon are + si -, asta pot sa-ti zic.

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Parca tot la rcs/rds gasesti cele mai bune oferte si niciodata nu te dezamagesc.
Raspunsul este nu, rds e superior Orange-ului.

| T0T explică (pentru Drimmero):

Ai rds, nu? laughing Nu știu ce să zic, Orange e la început dar de asemenea au oferte foarte bune. Faza la mine e că ai mei au abonament și Orange iar ofertele capătă reduceri semnificative.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Fidel RDS-ului,, de cand au aparut la mine in oras, i-am contactat sa bag de la ei internet si tot felul de pachete, am cumparat tot ce se putea de la ei,, firma de inalta calitate.
Ofertele de la rds sunt cele mai bune, din ce-am tot vazut, la abonamentul de telefon are + si -, asta pot sa-ti zic.