| LauraaBlack a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele din zodia sagetator? Cum v-i se pare caracterul lor? Care sunt caracteristicile generale ale acestei zodii? happy Clar fundawinking!

Răspuns Câştigător
| Mihaela_7488 a răspuns:

Buna lauraa! eu sunt scorpion dar ceea ce am dedus din comportamentul pritenilor mei este ca sunt niste persoane inteligente incapatanate si isi duc ideea pana la capat si niciodata nu se vor schimba daca nu-i placi asa cum sunt...sunt sufletisti idealisti prietenosi si prima impresie lasa de dorit sau chiar impresoineaza.dar tu te cunosti mai bine ca oricinewinking funda?winking

1 răspuns:
| Angeline a răspuns:

Sunt Cele mai tari:X