| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care traiesc dupa un program si il urmeaza cu credinta? e un lucru bun sa te ai organizat un program zilnic?

Răspuns Câştigător
| gheorghevoinea40 a răspuns:

Este un lucru bun, sa respecti un program personal.sa nu fii dezordonat

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intr-un fel este bine.Pentru persoanele care nu au nici un fel de obligatii.Dar pentru ceilalti este cam greu sa respecti acelasi program zilnic.

| mona a răspuns:

E un lucru bun pentru cei care pot face asta, eu nu as putea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana ex. pentru mine ar fi rutina adica ceva de care m-as plictisi repede.

| mgtow a răspuns:

Asa se organizeaza mai bine in viata.

| Wøodenpints a răspuns:

Oameni extrem de plictisitori pentru care viaţa nu mai are ce surprize să le rezerve.
Adică, cât de anost şi lipsit de viaţă să fii încât să ştii de azi ce-o să faci şi unde o să fii pe viitor?

| Vans a răspuns:

E aiurea, total aiurea.

| RAY explică (pentru gheorghevoinea40):

Asa e ai dreptate

| Diana769 a răspuns:

E bine la inceput. atingi anumite scopuri dar monotonia te prinde si o sa ravnesti la schimbari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot respecta un program nici daca as vrea. Nu-mi place sa fiu presata de timp si nu ma complic cu inutilitati, in cazul meu, un program nu-i necesar. Mi-e foarte bine asa.