| Maradona75 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care virtual vorbesc mult iar in realitate sunt super tacuti?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu sunt deloc super tacuti,doar cam sociofobi, pentru ca pe dinauntrul lor ei vorbesc foarte mult, au probleme in a scoate ceea ce spun in exterior.
Si e un pas foarte greu, cand esti introvertit, timid sau te sperie lumea din jur.
Au nevoie de multa munca personala cu ei insisi si de o incredere nelimitata in propria persoana.
happy

Răspuns utilizator avertizat