| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre persoanele cărora le place să aibă legături tainice, secrete?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Legături amoroase?
Sau să fie spion rus?
laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Noi doi avem lipsuri

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Deh... nimeni nu-i perfect. laughing

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sunt persoane pe care le dispretuiesc foarte mult, fiindca nu sunt capabile sa fie sincere, fiind ascunse, periculoase, mincinoase, perfide si asta iese la iveala mai devreme sau mai tarziu.

| Emma30555 a răspuns:

Au un motiv, nu o fac ca le place eu asa cred

| oglindasultanului a răspuns:

Poate le e rusine/jena, cum imi este si mie. Si poate nu le place, ci se ascund pentru ca le afecteaza imaginea in mod negativ si neplacut.

| RxTx a răspuns:

De ce sa le țină secrete?
E bine sa stii lucruri multe
Asta ne ajuta sa evoluam
Ne scapa din necazuri

De exemplu sa stii sa inoti
Nu mai mori daca ai cazut in băltoacă

Să știi să oferi primul ajutor
Respiratie resuscitare

Sa stii sa pui un stecher
Sa stii sa masori cu un aparat de masura

Sa intelegi cum se face transferul de elecfroni intre argint si zinc

Sunt lucruri utile sa te uiti pe un medicament si sa intelegi dintre substantele active ca te omoara clorul ca ai alergie la el

Sa intelegi cum se face transfrul la nivelul alveolelor pulmonare oxihemohlobina oxigenrarea sangelui.

Sa poti intelege ce inseamna nano micron

Sa poti intelege cum si prin cine se hraneste o celula ca sa poto sa ii dai sa manancd ceva aur platina argint sa faci ceva interesat sa o remineralizezi...

Sa poti sa pui o mufa la un cablu de internet
Sa nu mai astepti sa vina un barbat care vrea plata in natura

Sa poti sa iti schimbi singura o iala sau o baterie de la o ghiuveta

Sa poto sa iti montezi singura un dus

Sunt lucruri utile
Pana si sa faci o pana la o bicicleta in micul padurii iti poate salva viata