| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de persoanele cărora nu le place și nu acceptă să fie dominate de către altcineva?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Sunt persoane cu caracter puternic eu ma numar printre acestia.In viata mea nu am fost dominata de nimeni si mereu m-am descurcat singura.Am acceptat sfaturi prietenesti si convorbiri de la egal la egal altfel nu. Daca ma nimeream intr-un servici unde a vrut cineva sa ma domine imediat scimbam serviciul caci nu pot suporta asa ceva.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal sa te lasi dominat de cineva, asta fiind slavagism, care s-a abrogat cu sute de ani in urma.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nicio parere speciala. La fel ca toti oamenii, fiecare poate sa incerce sa gaseasca o premiza in viata. Iar cele mai multe astfel de lucruri, se datoreaza copilariei, unde acea persoana a dedus ca nu ar fi bine sa fie invers.
Atat timp cat nu o da in aroganta, totul ar trebui sa fie ok.

Ca asa... mai sunt si persoanele cu "eu nu ma las calcat in picioare", de parca... cine stie ce i s-a intamplat, vai. Acestea sunt copilarii.

| wildthing a răspuns:

Pe lumea asta exista lei si exista... miei.winking
Ce-o fi oare mai bine sa fii?winking

| blairelovesmusic a răspuns:

Că sunt persoane normale.