| anadanielaaaaa181 a întrebat:

Hei.
Ce părere aveți de fetele cărora le place câte o palmă la fund?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cu cat mai multe, cu atat mai bine. Superb

| LoveSleep a răspuns:

La câte minute?

| anadanielaaaaa181 explică (pentru LoveSleep):

Eh, depinde acum, merge și dacă ea stă pe genunchii lui și el îi dă mai multe pe minut...

| pufulescu a răspuns:

O parere buna! Astfel e sigur ca nu apare plictiseala si rutina in pat.

| Codecs a răspuns:

Pai cand se intampla asta? cand mergeti pe strada sau in timpul unui act sexual... fi mai specifica big grin

| anadanielaaaaa181 explică (pentru Codecs):

în preludiu, ca să zic așa big grin

| anadanielaaaaa181 explică (pentru Codecs):

In preludiu happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anadanielaaaaa181):

In timpul preludiului este chiar indicata palmuirea funduletului deoarece mareste atat nivelul excitatiei cat si a adrenalinei. big grin

| 1234BLAZER1234 a răspuns:

Fete perfecte.