| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele mai sensibile?

Răspuns Câştigător
| Endoryus a răspuns:

Cum adica, de ce? Nu am voie sa am o parere? O preferinta diferita de a ta? Injura. Chiar ma doare. Ti-as zice esti tigan, cum i-am zis lui never aseara laughing

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere am despre mine? Una bună. laughing

| mgtow a răspuns:

Asa e firea lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt ei, ce părere as putea avea?

| Endoryus a răspuns:

Ma scarbesc

| RAY explică (pentru Endoryus):

De ce? eu daca te injur acum te bucuri?

| RAY explică (pentru Endoryus):

Tea injurat roscata, s-a schimbat fata aia, si tu esti sensibil man, de ce sa te afecteze ceva anonim

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Poate insulta ea pe altii dar clar nu pe mine.

| RAY explică (pentru Endoryus):

Azi i-am dat banare plus ignore aici, cica nici copii care le-am tratat nu erau asa autisti ca tine, in fine, m-a suparat faptul ca s-a schimbat fata de fata care o stiam

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Din cate mi-a explicat, ai inteles tu contextul gresit Ray. Dar fie, problema voastra. Nu ma doare. Atata timp cat nu e de mine, c"est la vie.

| RAY explică (pentru Endoryus):

Se poate, nu sunt sfant

| sofisis a răspuns:

Nu imi place slabiciunea nici la mine, nici la altii...