| melyyy a întrebat:

Ce parere aveti despre poeziile mele? http://n0ma-ganduri.blogspot.com/
i-am aratat cateva la o profesoara din liceu si aceasta mi-a propus sa i le dau sa le vada un specialist in acest domeniu, dar mi-e frica, nu cred ca sunt suficient de bune :( voi ce parere aveti? :) Dau funda :x si vot!

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Cateodata as vrea sa zbor

Sa ma spanzur de nori

Sa-mi las sangele in gol

Sa uit de viitor

Sa uit de prezent si de trecut

Sa simt ca am renascut

Cateodata as vrea sa zbor

Sa zbor departe

Si sa nu mai cobor

Sa te simt aproape

Sa-mi inghit lacrimile si durerea

Sa mor inainte de a-mi veni vremea

deci asta e superbaaaaaaa!
Sincer iti zic asta.:* adica nu vorbesc din politete pentru o funda
Si eu compun poezii dar sunt din astea copilaresti.oh go on
Ale tale sunt absolut superbe love struck

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Posteaza aici una dintre ele, daca vrei o parere; din lipsa de timp nu putem toti intra pe toate blogurile.Asteptam.

| haiZI a răspuns:

Mi-e mi-au placut, dar nu sunt un specialist.
Totusi Drogul este nimic pe langa muzica sunetului- nu are niciun inteles din moment ce muzica inseamna tot ce tine de sunet
In schimb
Ti-e teama sa te mai gandesti la un maine si iarasi cazi in somn
Te cufunzi in transa sunetului
Si dormi adanc pe al tau vesnic cantec - e mult mai bine daca folosesti transa sunetului.Acum nu stiu sa ma exprim in parametri dar am compus si eu mai demult pentru concursuri la scoala.succes

| Agradável a răspuns:

Sunt foarte bune! nu mai fi asa de modesta chiar ai talent :*winking

| melyyy explică:

HaiZI mersi foarte mult pentru sugestie :* acum mi-am dat seama ca acolo era un pleonasm si suna chiar aiurea

| barbie19 a răspuns:

Daca profesoara ta ti-a spus acest lucru, cred ca stie ea ce vorbeste.

In plus, ti-am citit si eu poeziile si pot spune chiar ca ai talent. Sunt foarte frumoase.

Felicitari si multa bafta in continuare. Nu-ti risipi talentul, ci cultiva-l!