| Anonim240 a întrebat:

Buna! Sunt amenintata pe internet din cauza unor comentarii a caror sens nu s-a inteles…a spus ca va veni dupa mine si multe altele… mi-e teama… cum sa procedez? Nu am mai fost in situatii de genul și nu vreau sa ii pun pe ai mei in această ipostază. Chiar nu vreau conflicte și nu creez…Cum as putea proceda?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti ceri scuze PUBLIC, si clarifici situatia.

| Anonim240 explică (pentru Violleta2022):

Nu e genul acela de persoană dupa cum se vede. e la departare mare…face 7-8 ore pana aici, dar totusi imi e teama ca va veni… nu dorm nopțile

| mastadont a răspuns:

Dacă ești amenințată atunci mergi cu conversațiile la poliție și fă o plângere.

| Anonim240 explică (pentru mastadont):

Nu va face poliția nimic. și chiar de fac plângere, poate pune pe altcineva să mă urmărească

| Anonim240 explică:

E femeie…