| AlexCătălin21 a întrebat:

Ce parere aveti despre primii trei concurenti de la Romanii au Talent,Eduard Andrei Sandu, Vlad Grigorescu si Bruno Icobet?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu cred ca ce face Bruno si cu Eduard, nu face oricine, in schim ce face Vlad, se cam profileaza tot tineretu.e parerea mea.
O zi frumoasa sa aihappy

| AlexCătălin21 explică (pentru caramela):

Acelasi lucru am gandit si eu, multumesc la fel.

evenso
| evenso a răspuns:

Dezamagire, dar dintre ei merita totusi Bruno Icobet.

| AlexCătălin21 explică (pentru evenso):

Da,Bruno chiar merita premiul, dar de ce dezamagire pentru ceilalti?

| єχcєєℓ a răspuns:

Chiar mă bucur că ei s-au numărat printre primii trei. Vlad nu prea m-a impresionat însă Eduard merita să zicem locul 2.
Romeo și Nea AleculaughingCel mai amuzant număr. însă Bruno chiar a făcut spectacol cu câinii săi și chiar a meritat să câștige.

| andrei1237 a răspuns:

Buna! Eu chiar cred ca trebuia sa castige Bruno Icobet pentru ca este foarte talentat prin dresajul cainilor.Chiar este bun topul.Asa era si in mintea mea. Felicitari lor.
Pa, pa!

| AlexCătălin21 explică (pentru andrei1237):

Topul este bun, dar parca ar fi fost mai bine locul I Bruno, locul II Edi Sandu/Mircea Palamari si pe locul III Ana Munteanu/Ghenadie Rotari sau Diana Caldararu.

| andrei1237 a răspuns:

Buna! Bine elex98 cum spui tu era printre primele 3 locuri mai mult cam vreo 8 cam asa.Dar din pacate primele 3 au fost strigate.Asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruno merita sa castige. Ce nu inteleg eu este cum Vlad Grigorescu a fost in ultimii trei ci nu Ana Munteanu. Chiar imi pare rau pentru ea. Si Eduard merita sa castige, dar cum nu putem avea decat un castigator, asta e. Bravo Bruno Icobet. Trebuie felicitate si cele 3 patrupede. Bravo lor.

| AlexCătălin21 explică (pentru anonim_4396):

Exact asta am spus si eu, bravo Bruno Icobet si celorlalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-au parut chiar cei mai buni!