| anonim_4396 a întrebat:

Fericiți? Triști? Căștigătorul Românii au Talent? Ce părere aveți despre Bruno Icobeț?

21 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

E din oraş cu mineeeee.

| zurick a răspuns (pentru AikkoxD):

Adica...

| EfgefKwhj a răspuns (pentru zurick):

Ala e din targoviste. deci aikkoxd e din targoviste

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Krem şi Narcis Iustin Ianău sunt din oraşul meu.
Te-am luat.

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Pi2dele alea două laughing

| Ashadow a răspuns:

Stiam ca o sa castige asta, doar a fost preferatu' meu.

| DarkBlood32 a răspuns:

Acum zau...straight face
Mie mi-a venit sa plang la sfarsit laughing nu stiu de ce oh go on

| DarkBlood32 a răspuns:

Oricum bravo lui happy

| DarkBlood32 a răspuns:

Kill yourself.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hare talent.

| SootheMySoul a răspuns:

Mdea...Nu ma asteptam sa castige el.
Mie mi-a placut de ventriloclaughing

| VeveritaBestiala a răspuns:

Se pricepe la dresat cainii...Eu ma pricep la dresat orice tongue

| ѕмιℓєє a răspuns:

Tu de obicei nu prea apreciezi nimic deci, nu m-a uimit răspunsul laughing

| Arcani a răspuns:

A fost tare momentu insa nu stiu ce face el cu 120000 de mii de Euro e cam batran nu credeti?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Arcani):

Nu e așa bătrân.Are 50 și ceva de ani + că noi ăștia tineri ce am face? Bmw-uri tutun și alcool...Am citit pe net ce a declarat el.Că îl va ajuta pe fiul său Vlad și că va deschide o școală pentru diskdog(sau cum se numește sportul)

| Arcani a răspuns (pentru єχcєєℓ):

58 si nu stiam merci de informatie

| Danielllle a răspuns:

Speram sa cistige mircea palamari sau Diana calduraru..sau macar domnu care a desenat si a dat cu praf de stele big grin cum a spus pavel...nu pot sa spun ca nu mi-a placut cistigatorl,(show ul pe care la facut) dar credeam ca va cistiga altcineva.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Pai e un dresor de caini destul de bun. Insa nu vad ce o sa faca cu 120000 de euro...

| MrCarrots a răspuns:

E ok, dar nu stiu ce sa zic...Eu as fi vrut sa castige intr-adevar el, dar si Nea Alecu. E un prieten vechi...Mda. Chiar ieri m-am intalnit cu el la cofetarie si era cam dezamagit, bietul de el. Totusi era fericit ca si-a aratat talentul, si s-a facut cunoscut. Totusi, el inca mai da vina pe Romeo, ca daca nu ar fi venit si el, poate castiga. sad

Întrebări recente