| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cinstigatorul Romanii au Talent sezonul 3? "Bruno Icobet"

3 răspunsuri:
| Dragonfly6 a răspuns:

Dintre toti a avut cel mai bun numar. Nici prea lung, nici prea scurt (dupa parerea mea).

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Sincera sa fiu, imi place ca el o castigat, pentru ca era o legatura stransa dintre el si cainii lui, mai ales vorba Andrei, cainii nu asteaptau o recompensa ei au facut de placere, mie mi-o placut, dar macar am vrut Camelia sa fie locu 2 sau 3 pentru ca eu zic ca merita printre aceste locuri pentru. ca ea s-o descurcat singura si nimeni nu o ajutat-o, asta este un talent pur.

| pufoshenia24 a răspuns:

El si cainii sunt speciali. au o legatura stransa si se vede ca bruno ii iubeste si cainii la randul lor pe el. a meritat sa castige. parerea mea. e un talent aparte si nu oricine poate face asta decat cristian gog care e un simplu magician. oricine daca repeta si invata trucurile le poate face. eu am un coleg care si el ne face trucuri in clasa si ii ies tare bine. sincer mi-ar fi placut si sa castige ana munteanu ca si talentul ei e unul unic si foarte emotionant. mult noroc tuturor concurentilor in continuare. va pup!kisswinking