| didi12 a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul Filologie?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Cel mai frumos profil. Filo in seamna iubire in greaca iar logos stiinta, deci stiinta iubirii. Ai un avantaj enorm la filo fata de stiinte socile, caci la filo nu mai faci mate, bio, chimie, fizica din clasa a 11 si ai o groaza de optionale la care poti lua 10 fara efort. Bafta!

1 răspuns:
| Ada_8018 a răspuns:

Hey!
Mie mi se pare ca e un profil cam slabut. Incearca sa mergi undeva ca la mate-fizica, daca iti place. Unora nu le place, dar daca iti plac limbile straine si limba romana o sa iti prinda bine filologia. fundita? Sper ca te-am ajutat!:*