| Mikitoy a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul filologie? (Ce materi se fac, la ce se dau teze ) Dar despre stiinte sociale?
FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Materii in special: romana, latina, istorie si engleza. Din cate stiu dai teza la aceste materii. Este un profil ok...destul de lejer ar spune altii. Cat despre stiinte sociale este un nivel mai ridicat, depinde ce te intereseaza.

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

La filologie si stiinte sociale ai nevoie de romana, la care vad ca nu te prea pricepi. (materii*)

| Mikitoy explică (pentru Idc12345):

A fost o greseala nu imi merge bine tasta ''i''... si ca sa stii am 10 la romana