| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre programul urmator de somn : De la 5 dimineata pana la ora 13. Noaptea fiind plin de energie.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pe termen scurt e ok, pe termen lung te distruge. Cumva iti iei orele de somn dar nu la programul care trebuie

| Fatamuntilor a răspuns:

Somnul de noapte de cel mai odihitor, pentru ca asa e ceasul biologic!
Ar fi ok in cazul unui servici de noapte.Asfel,nu vad rostul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pierzi juma de zi.

| AdelinaC a răspuns:

Nu e un stil normal si folositor de viata. La un moment dat il vei regreta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Organismul uman nu e făcut sa doarma ziua. Il dereglează

| CodrutElian1990 a răspuns:

Specialistii recomanda, pentru a te simti cu corpul odihnit, un somn de cel putin 7 ore stelare.

| Amali23a a răspuns:

Mi-ai descris viata

| ella7emma a răspuns:

Am nevoie si eu de răspunsurile astea. la mine e 6:30 am si inca nu am adormit si nici nu mi e somn si ma trezesc tot pe la 12-13. in general am mereu energie, chiar si daca nu dorm deloc.am stat o data treaza aproximativ 50 de ore+ scoala. ce sa zic, ma distrug singura