| seby005 a întrebat:

Voi ce parere aveti cum se traieste in Romania la ora actuala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea o duc din ce in ce mai rau; si va fi si mai rau, daca vom continua sa-i lasam pe "alesi"sa ne jupoaie.Mult noroc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lumea se descurca dar se si plang cei care nu stiu sa puna punctul pe i.

| carpediem a răspuns:

Exprima-te corect. Ce parere aveti cum se supravietuieste...

| BlueStar12 a răspuns:

Pai avand in vedere ca e miezul noptii cred ca Romania doarme la ora actuala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai traieste?