| rox_8767 a întrebat:

Ce parere aveti despre sportul mintii?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Cred ca se refera la sah fata, ce naiba aveti cu ea? Rox, daca vrei sa jucam o partida de sah, anytime imi va face placere. happy

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Sahul. Ok, pai o parere foarte buna, si intr-adevar se poate numi sportul minti.Am facut soua partide cu Flav si mi-am cam luat-o, dar o sa revin...big grin

| Dan a răspuns:

Nu am stiut ca se practica asemenea sport! Poate ma inveti cate ceva din sportul mintii.

| Gabry a răspuns:

Asa spunea profa de mate cand era plecat profu de sport si trebuia sa facem cu ea mateworried

| JackieSue a răspuns:

unul dintre jocurile mele preferate...big grin

| fabiola a răspuns:

Buna... ce concursuri erau odata!

| Shery a răspuns:

Nu cred ca numai sahul este sprtul mintii, mintea ti-o exersezi tot timpu, orice ai face... aproape orice, ca daca asculti manele nu cred ca iti exersezi mintea prea mult laughing

| elia a răspuns:

La fel ca alina o porstielaughing

| alina_7783 a răspuns:

O prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna, sahul este unul din jocurile mele favorite, joci` cu minte nu cu mainile sau picioarele big grin