| Bloomi a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul samsun galaxy mini s5570?

2 răspunsuri:
| Airam99 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-S5570-Black.html.
O colega de-a mea si una dintre cele mai bune prietene ale mele are acest telefon.Este foarte multumit de el.Site-ul care tii l`am dat are descrierii despre el video si asa poti vedea si cum si cat de repede functioneaza.
Sper ca te-am ajutat;)

| Bloomi explică (pentru Airam99):

Da,mersi mult, eu oricum aveam telefonul galaxy mini s5570, numai ca am vrut sa vad ce raspunsuri imi datihappyEu il am din 16august si il am alb.