| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Corby? Cine il are va place forma, infatisarea, culoarea, meniul? E bun? as vrea sa imi cumpar unul dar voi mi-l recomandati? merge touch-screenul? sau ce alt telefon imi recomandati? dau fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Este foarte bun.Eu am primit de Craciun.Iti da 3 carcase, husa, casti si incarcator.Muzica se aude foarte bine si tare, imaginile sunt clare, se umbla foarte bine pe el, ai aplicatii(#*0#*), imi place ca este facut ca sa-l poti tine in mana si este foarte bun.
Bateria tine mult.
Arata foarte bine, culorile sunt la alegere(eu am roz) si sunt 3 pagini de meniu.

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Acest telefon este superb.Se misca bine, forma e ok, destinat fetelor, meniul e la fel ca celelalte telefoane din gama Samsung, bateria tine in jur de 2-3 zile.Merge ok si touchscreenul, dar, are si o problema. Daca il vei scapa cu fata in jos se va strica touchscreenul.Costa peste 70 de lei de reparat touchscreenul.
Acum e decizia ta.Sunt mai multe culori, negru, roz, galben, alb cu sau fara cerculete.

O zi frumoasa!happy