| caramelO a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovela "In numele iubirii"? Eu o ador

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o ador e telenovela mea preferata doar la ea ma mai uit acum la fiecare episod.Normal ca imi place, ai multe de invatat si demonstreaza ca intr-adevar"in numele iubirii"se poate face(aproape)orice sacrificiu...

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nici n-am auzit de eathinking

| caramelO explică:

E pe acasatv...de la ora 18:30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super frumoasa telenovela in numele iubirii dar nu stiu cum sa gasesc melodia aia care o canta cand se gasesc gabriel si paloma... thinking