| frimiturel a întrebat:

Ce parere aveti despre tiganii care canta sau asculta manele in timp ce merg pe strada sau in autobuz?

Răspuns Câştigător
| Hyung17 a răspuns:

Cocalari! Ii una ca asculti manele, nu imi pasa cine asculta, dar cand vin aia cu masinile si se aude muzica pe toata strada im vine sa ii bat, dar apoi vine toata familia lor dupa mine laughing

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nesimtire maximă.

| whatevernvm a răspuns:

Fratii mei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt tigani si asta spune tot

| OnuOnulică a răspuns:

Nesimțire și le lipsește cei 7 ani de acasă. De obicei încerc să evit pe cât pot aceste persoane.

| R0R0 a răspuns:

Asa fac toti.
Nicio parere. E treaba lor.

| Florentina9210 a răspuns:

Cocalari!

| Idkidk a răspuns:

Bună,
Ei sunt nişte Cocalari, şi ţiganii sunt ţigani. Oricum, nu e decent să asculţi orice gen de muzică pe stradă, ca să audă toţi!