| Glumet a întrebat:

Ce parere aveti despre tinerii din ziua de azi?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu sa isi traiasca viata.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Duracell

| Deaad a răspuns:

Uite o intrebare care imi place.
Tinerii si generatia e unul dintre subiectele mele preferate de discutat de pe TPU.

Deci, generatia ''facebook'' a intrecut masura.Majoritatea dintre ei sunt batuti in cap.Au numai sex si cluburi in minte, facebook si muzica de cacat.Ca doar de ce nu.

Parerea mea e ca ei nu merita sa traiasca pe acest Pamant.Nu isi construiesc viata cum trebuie, nu au personalitate, preferand turma.Aceste specii raspandite enorm de mult in intreaga lume, se inmultesc.Deci daca ar fi dupa mine, as face ca Hitler.I-as aduna pe toti prostii si i-as omora.I-as arde, i-as pulveriza.
Ei nu se numesc oameni.Ce contributii aduc ei planetei? Prostii nu au ce cauta aici.Nu e loc pentru ei.Sa nu stie sa scrie corect, sa vorbeasca agramat, sa nu aiba habar catusi de putina matematica, ceva fizica, chimie.Lucruri care tin de planeta noastra.E necesar sa le stii.

Eu ma refer la hoiturile imputite de pe aceasta planeta. Cele care nu aduc nici un beneficiu. Tehnologia asta e necesara populatiei.E un avans al tehnologiei.Dar uite cum i-a prostit pe oameni.

Eu sunt dur in limbaj iar daca vreti sa ma injurati, nu aveti decat.Dar asta e adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o generatie in care fb, clubul si sexul inseamna totul, tu cam ce crezi?