| Golyat18 a întrebat:

Ce parere aveti despre TPU nu-i asa ca e o retea de comunicare mai frumoasa decat Facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate oricum pe Facebook imi si i vine sã vomiti de toatã drãgãlãsenia si lauda falsã, daca stai mai mult de 5 minute faci deja cancer.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Cum nu? Nu ziceai ca e o porcarie pentru oameni cu viata trista?
Sau ai ajuns la concluzia ca TPU e mai rau?
E bine. Progresezi. laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Personal am oroare de Facebook deci prin comparatie TPU mi se pare un site acceptabil chiar daca se socializeaza mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU e in primul rand un site Q&A. Nu e facut special pentru socializare. Aceasta are loc la un nivel mai restrâns.

| georgyanaaa a răspuns:

TPU este o retea de socializare foarte buna dar nu pot spune ca este mai buna ca fecebook fiecare cum este si facebookul este bun