| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre vaccinarea obligatorie?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiind obligatorie nu e normal, se ascunde ceva pus la cale. Vaccinul se ofera voluntar cine vrea se baga pe felie asa de usor. Poate sa fie obligatoriu cu seringa de aur ca tot nu merg toti sa se vaccineze

| Drimmero a răspuns:

Nu cred ca va fi obligatoriu nimic, e alegerea ta daca vrei sa te vaccinezi sau nu. Chiar si daca ti se pune un diagnostic nasol,, e alegerea ta daca vrei sa faci tratament, cu semnatura ta in unele cazuri pe propria raspundere, deci obligativitatea unui vaccin cu siguranta va fi foarte mica. Pana la urma daca e un vaccin care da rezultate si te fereste de covizi sau ceva mai nasol de ce sa nu ne vaccinam? devenim imuni

| gemeni6226 a răspuns:

Sunt totalmente impotriva.