| MirceaCalNebun a întrebat:

Ce parere aveti despre farmasi? A reusit cineva sa faca banii cu asta?

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Da, au reușit să facă bani din asta cei care sunt în eșalonul 1 al afacerii. Iar banii îi fac pe seama celor din toate eșaloanele inferioare (adica alea din care ai face tu parte).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar visezi cai verzi în care cresc banii în copaci și cad din cer? la munca!

| MirceaCalNebun explică (pentru anonim_4396):

Cum adica iar?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MirceaCalNebun):

Simplu, ca ieri visai ca îți vin bani stand degeaba și azi iar ai visat.

| MirceaCalNebun explică (pentru anonim_4396):

Ma confunzi. Sunt deja senior in domeniul meu. Daca pun o intrebare despre ceva nu inseamna ca maine ma apuc de acel lucru. Sunt doar curiozitati. Nu mai fi frustrat

| anonim_4396 a răspuns (pentru MirceaCalNebun):

Folosește prezervativ. Să nu mai iasă și alti ca tine. Aici nu e site de pierdut vremea cu uite întrebarea nu e întrebarea.

| miaulmagic a răspuns (pentru anonim_4396):

Fă niște sexuț, poate te calmezi.

| aihao a răspuns:

Faci pe naiba, e o "afacere" de tip mlm, cu produse de calitate îndoielnică și cu preț umflat. Câștiga doar cei care au mulți sub ei. Pierzi timp, pe la întâlniri de-a lor, pierzi bani pe tot felul de produse și chestii ajutătoare "afacerii". Sunt multe firme de genul, și foarte putini oameni ajung sa câștige cu adevărat bani. Vezi avon, oriflame, zepter, amway, forever. Toate sunt pe același principiu.
Plus ca devii si penibil cu tot felul de liveuri și mesaje motivaționale. Mie mi se par toți niște spălați pe creier.