| Bianca_4346 a întrebat:

CE PARERE AVETI DESPRE WWW.TPU.RO? eu de cand l-am descoperit numai aici stau...este minunat, educativ, amuzant si cunosti persoane formidabile sau nu:D...cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

TPU e ok...sorry->era ok.Acuma apar intrebari care nu-si au rostul.Si mii se intrebarii parca la xerox nene.Va place M Cyrus? Dar pe cine preferi Selena sau Demi? 10000 de intrebari la fel.
o.O...si fete care vor sex la 11 ani... LOL

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu acum ma cam plictisesc ptc vad ca nu mai puneti intrebari sad
le-am vazut pe toateee si vreau si altele noi :d

| Flav a răspuns:

Voi ati contribuit cu ceva ca sa fie mai educativ?

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Si pentru mine acest site este a doua casa.

| remus a răspuns:

Sincer, personal am aflat multe raspunsuri competente la diferitele probleme ce le intimpinam in fiecare zi, multumesc mult tuturor care au avut amabilitatea sa-mi raspunda, multumesc prietenelor, prietenilor si in concluzie mie imi place mult TPU, va doresc WEEK_END minunat!

| Nastia a răspuns:

E cel mai bun site in domeniul asta,... e minunat sa ajuti si sa fi ajutat,... e minunat bsa sti ce cred altii,...

| greg a răspuns:

Cunosti persoane formidabile ca mine big grin

| greg a răspuns:

Nakane daca faceai referire la mine, eu zic sa te studiezi mai intai pe tine.

| greg a răspuns:

Ok, scuza-ma Nakane

| Jupiter a răspuns:

Imi place.

| Bianca_4346 explică:

Eu una ma simt foarte bine pe site-ul asta...chiar daca mai sunt persoane ciudate care ne strica buna-dispozitie, nu trebuie sa le luam in seama.si ce este cel mai important:Am cunoscut persoane speciale si persoane carora nu le este rusine cu ceea ce sunt, ce fac sau cu ce se imbraca. tineti-o tot asa... pup razburtyk

| naya a răspuns:

laughing ciudat, chiar ma gandeam sa pun o astfel de intrebare. nu e wow evrika ce mai descoperire, dar e un site dragut si amuzant cum ai spus si tu. te mai amuza unele intrebari/raspunsuri. mai exista si exceptii bineinteles.in mare..numai de bine.

| Encore a răspuns:

Este un site extraordinar, in afara de persoanele care ma injura si ma fac in toate felurile pe privat site-ul este foarte tare :X, stau si 10 ore pe zi pe site laughing

| MarYoBenucci a răspuns:

5 cuvinte... te face sa vi inapoi pana la urma asta e si scopul lorwinking au gandito bine cand s-au gandit sa faca site-ul asta bv lor nota 10+

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lume minunata in care vei gasi numai copiiiiiiiilaughing)))) e minunat laughing poti sa afli raspunsuri la intrebarile ce te macina si sa ajuti in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lume minunata in care vei gasi numai copiiiiiiiilaughing)))) e minunat laughing poti sa afli raspunsuri la intrebarile ce te macina si sa ajuti in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain, e tare fain... spui bancuri, razi de bancurile altora, mai mijesti ochii si pe la Stiinta si Filosofie, mai vezi ceva chestii funny de pe youtube...
te simti ca intr-o mare familie, aici orice intrebare isi gaseste raspunsul big grin
iti faci prieteni, nu te simti niciodata singurahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general e bine aici... daca esti singur intri pe aici si e imposibil sa nu gasesti pe cineva sau ceva care sa te faca sa zambesti... dar ca orice padure are si uscaturi. dar noi, ca niste oameni civilizati ce suntem nu ii bagam in seama. ii lasam in branza mamii lor sa spuna ce vor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreicatalin...scuze,nu stiu de ce simti ca am facut refrire la tine...pana acum nu am citit nici un raspuns de-al tau, nu am auzit de tine, nu am stiut ca existi...chiar nu inteleg... ce vrei sa spui?! nu stiu de ce ai spus sa ma uit la mine pentru ca eu chiar nu am divergente cu nimeni nici pe site si nici in viata de zi cu zi, faceam referire la cei care se cearta pe site, care injura, care se leaga de raspunsurile altora, care fac misto de toata lumea...nu inteleg cu ce te-am deranjat, oricum imi cer scuze, nu vreau sa polemizez cu nimeni. pur si simplu s-a cerut o parere iar eu mi-am expus parerea tinand cont de avantajele si dezavantajele site-ului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nota 10 (zece) pentru www.tpu.ro.
Pa, pa.

| emy_5418 a răspuns:

Superr sitehappy

| razburtyk19 a răspuns:

Pe langa nota 10.000 adaug k este un site care ma face sa descopar multe lucruri noi si sincer chiar invat multe... pup bia frumos intrebare