| ofataoarecare123 a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia balanta sau despre zodii in general?

31 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Unele corespund horoscopului, altele nu,, sunt doar pronosticuri.

| T0T a răspuns:

"Dacă ești prost poți să fii orice zodie"

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Pronosticuri peste pronosticuri!

| mnbvf a răspuns (pentru Drimmero):

Ești?

| Drimmero a răspuns (pentru mnbvf):

Sunt si sunt total uimit la ceea ce a declarat Trump despre Arsenal si despre Wenger,, mi l-a desfiintat pe mosneag si l-a indoit in 2 spunand ca este un clovn si ca este un mare fan Arsenal acest Donald Trump. Practic mi-a castigat respectul dementul/
Cica ar intentiona sa cumpere Arsenalul,, bwhahahahaha

| mnbvf a răspuns (pentru Drimmero):

Am făcut desenul sau măcar am încercat :))

http://i.imgur.com/KXo5urF.jpg

| Drimmero a răspuns (pentru mnbvf):

Esti nebun? cat de bine ti-a iesit,, in veci nu as fi putut sa desenez asa.

| mnbvf a răspuns (pentru Drimmero):

E banal laughing Trebuia doar cu Arsenal, dar m-am gândit să le fac pe ambele.

| Drimmero a răspuns (pentru mnbvf):

Mai mult de atat, pe Arsenal mi-ai facut-o mica,, iar pe United o faci mare. Apreciez talentul tau, insa/

| mnbvf a răspuns (pentru Drimmero):

O să ți-o fac altădată pe Arsenal gigantică să fii mulțumit laughing Așa a ieșit acum, nu e vina mea laughing

| Drimmero a răspuns (pentru mnbvf):

Fii atenta, pastreaza desenul si cine castiga meciul,, trebuie colorat, vrei?

| mnbvf a răspuns (pentru Drimmero):

Http://i.imgur.com/tl8i292.jpg

Le-am făcut conturul și o să se vadă aiurea, deci o să fac alta mare atunci cu cine câștigă :))

| Drimmero a răspuns (pentru mnbvf):

Ai talent,, nu gluma!

| Divy a răspuns (pentru Drimmero):

Bine că nu e pornosticuri laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Divy):

Nebunule...pe unde-ti sare mintea!

| Divy a răspuns (pentru Drimmero):

Încă e în cap, nu reușește de craniu big grin
Prefă-te că n-ai văzut nimic laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Aoleu, o sa fie vai de americani cu Trump asta, daca ar face asa ceva. Mwahahaha

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Deja mi-a castigat respectul,, e fan Arsenal, tot ceea ce conteaza!

| Drimmero a răspuns (pentru Divy):

Prea tarziu

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Inca nu te-ai trezit la realitate?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Asta e realitatea,, ce vrei mai mult, mura-n gura?

| Florentina9210 a răspuns (pentru mnbvf):

Arsenal se vede cel mai aiurea! laughing Good job!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Are printre cele mai originale embleme din istoria fotbalului si printre cele mai interesante,, da' Floarea ce sa stie/

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Vai! Lasa-ma ca mi-am prins degetul la usa. M-ai injurat?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Asa-ti trebuie!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca ai stii cat de mult doare, n-ai mai spune asa. Il pupi sa treaca?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Plimba ursul!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Dispari! :*

| sublime89 a răspuns:

Eu nu cred in astrologie. Eu sunt rac, iar racii sunt sceptici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac persoanele care sunt in zodia sagetator, berbec, capricorn, leu si gemeni.

Nu prea ii suport pe cei care sunt taur, rac sau scorpion.

Cu pestii si varsatorii ma inteleg bine, poate pentru ca sunt destul de toleranti cu mine. laughing

Iar de balanta si fecioara nu stiu prea multe.